Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/axod/ftp/tomos/index.php on line 13

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/axod/ftp/tomos/database/translations/pl.php:1) in /home/axod/ftp/tomos/index.php on line 15
 Stoły laboratoryjne - TOMOS - Producent mebli laboratoryjnych

Stoły przyścienne to niezbędne wyposażenie wszelkiego rodzaju pracowni laboratoryjnych, badawczych czy naukowych. Laboratoryjne stoły przyścienne i wyspowe pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni laboratoryjnych. Produkowane przez nas stoły są indywidualnie projektowane pod każdego klienta i zawsze tworzone z przyszłym ich użytkownikiem.

Blaty robocze do stołów laboratoryjnych dobieramy z zależności od indywidualnych wymagań klienta, co do odporności chemicznej, termicznej czy mechanicznej oferujemy blaty: postformingowe, konglomeratowe, granitowe, nierdzewne, ceramiczne, żywice epoksydowe i fenolowe.

Cała konstrukcja stołów oparta jest na stalowych stelażach nośnych pokrytych chemoodporną farbą epoksydową zakończonymi regulowanymi nóżkami z tworzywa sztucznego z możliwością poziomowania i regulacją wysokości. Produkujemy cztery rodzaje stelaży moduł A, moduł, moduł C i moduł C+, moduł A-mini. Modułowy system łączenia stelaży pozwala nam na stworzenie stołu każdej długości i każdego kształtu. Pusta przestrzeń pod szafkami od 160mm do 200mm w zależności od grubości zastosowanego blatu pozwala na swobodny dostęp do utrzymania porządku pod stołami.

Modułowy system szafek podblatowych pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni pod blatem roboczym i uzależnione jest od wymagań klienta. Proponujemy szafki jedno lub dwu skrzydłowe, szuflady oraz wolne miejsca do pracy siedzącej.

System nadstawek w stołach wyspowych jak i przyściennych pozwala na wykorzystanie dodatkowej przestrzeni nad stołem i efektywne wykorzystane całej głębokości blatu roboczego. Nadstawki mogą być wyposażone w gniazda prądowe 230V zawory gazu i wody oraz oświetlenie.

Standardowe wysokości stołów do pracy siedzącej 750mm i do pracy stojącej 900mm, i głębokości  600mm i 750mm stoły przyścienne oraz 1500mm stoły wyspowe. Na życzenie klienta możemy stworzyć stół dowolnych wymiarów.

Facebook