Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/axod/ftp/tomos/index.php on line 13

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/axod/ftp/tomos/database/translations/pl.php:1) in /home/axod/ftp/tomos/index.php on line 15
 Stoły laboratoryjne - konstrukcje - TOMOS - Producent mebli laboratoryjnych

 • SAM_2115i.jpg

  Moduł A

  Stelaż modułowy typu A jest wykonany z wysokogatunkowej stali o profilu zamkniętym 30x30x2 malowanym proszkowo farbą epoksydową w kolorze RAL 7035 zakończony regulowanymi nóżkami z tworzywa sztucznego z możliwością poziomowania oraz regulacji wysokości.  Istnieje możliwość wykonania ze stali nierdzewnej. Szafki są wsuwane w stelaż co bardzo ułatwia dostęp do instalacji znajdujących sie za szafkami i pozwala na większe obciążenie szafki niż w systemie modułowym typu C czy C+.

 • 102_8730i.jpg

  Moduł C

  Stelaż modułowy typu C jest wykonany z wysokogatunkowej stali o profilu zamkniętym 60x30x2 malowanym proszkowo farbą epoksydową w kolorze RAL 7035 zakończony regulowanymi nóżkami z tworzywa sztucznego z możliwością poziomowania oraz regulacji wysokości. Istnieje możliwość wykonania ze stali nierdzewnej. Szafki są zawieszane na stelażu co powoduje jednolitą ciągłą linie szafek pod blatem.

 • 100_3097i.jpg

  Moduł C+

  Stelaż modułowy typu C+ to stelaż typu C wzmocniony pionowym elementem, wykonany jest z wysokogatunkowej stali o profilu zamkniętym 60x30x2 malowanym proszkowo farbą epoksydową w kolorze RAL 7035 zakończony regulowanymi nóżkami z tworzywa sztucznego z możliwością poziomowania oraz regulacji wysokości. Istnieje możliwość wykonania ze stali nierdzewnej. Stelaż jest przeznaczony do utrzymywania ciężkich urządzeń laboratoryjnych. Szafki są zawieszane na stelażu jak w module C.

 • modul-a-mini.jpg

  Moduł A mini

  Stelaż modułowy typu A mini jest wykonany z wysokogatunkowej stali o profilu zamkniętym 30x30x2 malowanym proszkowo farbą epoksydową w kolorze RAL 7035 zakończony regulowanymi nóżkami z tworzywa sztucznego z możliwością poziomowania oraz regulacji wysokości. Stelaż nie jest konstrukcją nośną całego stołu, przeznaczony jest do stołów które nie muszą utrzymywać dużych obciążeń.

Facebook