Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/axod/ftp/tomos/index.php on line 13

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/axod/ftp/tomos/database/translations/pl.php:1) in /home/axod/ftp/tomos/index.php on line 15
 Stoły wagowe - TOMOS - Producent mebli laboratoryjnych

Specjalistyczne stoły antywibracyjne są elementem każdego laboratorium. Dzięki specjalnej budowie stołu aparatura wagowa czy pomiarowa umieszczona na nim jest odizolowana od drgań zewnętrznych, co zapewnia dokładny pomiar.

Stół składa sie z niezależnego stelaża stalowego, na którym znajdują sie specjalne amortyzatory mające za zadanie tłumienie drgań, płyty betonowej obciążającej stół, na której znajduje sie płyta wagowa, obudowy stelaża i blatu.

Produkujemy stoły jedno lub dwu stanowiskowe z mobilnym kontenerkiem lub bez. Na specjale życzenie klienta możemy wykonać stół jak i płytę wagową w każdym rozmiarze.

Standardowe wymiary stołów antywibracyjnych, głębokość 600mm lub 750mm, szerokość jednostanowiskowego stołu 900mm i 1200mm, jednostanowiskowego stołu z kontenerkiem 1200mm, dwustanowiskowego (dwie płyty antywibracyjne) 1400mm. W dwóch wysokościach do pracy siedzącej 750mm i do pracy stojącej 900mm.

 

Facebook